Kurumsal

Türkiye’nin dışa kapalı ekonomik yapısının değiştiği, ülkemizin dünyaya açıldığı 80’li yılların ortalarında başladık bu serüvene.Dünyayı meraklı gözlerle izleyen, yeni şeyler keşfettikçe mutlu olan, başarıya aç, çalışkan ve azimli genç yüreklerdik.


Üretime başladığımız 1986 yılından beri öğrenmekten asla vazgeçmedik. Daima araştırdık, trendlerden haberdar olduk, yenilikleri takip ettik. Herşeyin daha iyi ve daha kaliteli yapılabileceğine inandık.

Ülkemiz için daha çok ürettik, koleksiyonlarımıza yeni modeller ekledik ve ihraç ettik.

İhracatçı kimliğimizden vazgeçmedik, 28 ülkede kaliteli ürünler ve rekabetçi fiyatlarla sahadaki yerimizi aldık.

Önce insana sonra teknolojiye yatırım yaptık ve daha çok istihdam sağladık.

365 günde 300.000 adet üretim yapan bir markaya dönüştük.


Ar-Ge faaaliyetlerimiz ile birlikte teknolojik altyapımızı tamamladık. Sadece iç pazar için üretmedik, ürettiğimizin yarısını dış pazara sunduk. Uluslararası belgelerimizi tamamladık, global bir tekstil üreticisi haline dönüştük.


Dünden bugüne yaptıklarımıza baktıkça gülümsüyoruz, mutluyuz !


İstihdam sağlıyoruz, ülkemize katkı sunuyoruz, gururluyuz !


Keşfetmeyi seviyoruz daha iyi ve daha kaliteli için hala öğreniyoruz !


Bu yolculukta bizleri yanlız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkürü de bir borç biliyoruz...

SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ

İş planlarımızı oluştururken ve üretim hedeflerimizi ortaya koyarken daima ulaşılabilir ve gerçekçiyiz.

Müşterilerimize söz verdiğimiz tarihte ve söz verdiğimiz gibi bir ürün sunuyoruz, 30 yıldır. İsviçre saati gibi şaşmadan ve müşterilerimizin güvenini boşa çıkartmadan çalışıyoruz, söz verdiğimiz gibi...

HER ŞEYDEN ÖNCE İNSAN

En doğru ve başarılı yatırımın insan olduğuna inanıyoruz. Birlikte çalıştığımız arkadaşlarımızla birlikte öğrendik, birlikte geliştik.

Öğrenmeye ve gelişmeye hazırsanız veya bilgi ve tecrübenizi bizimle paylaşmak isterseniz ik@segitekstil.com.tr adresine özgeçmişinizi gönderebilirsiniz. İK formu için lütfen tıklayınız !

KUSURSUZ MALZEME SEÇİMİ

Tedarik zincirimizde yer alan tüm firmalardan beklentimiz basit, kusursuz malzeme ! Bu mottoya uygun davranan tedarikçilerimiz ile mükemmel sonuçlara ulașıyoruz.

Üretimlerimizde onlarca farklı malzeme kullanıyoruz. Her birinin kalitesinin toplam kaliteyi etkilediğini bilerek, malzeme tedarik süreçlerimizde mükemmeli arıyoruz. Her aşamada kontrol ile kalitemizi etkileyebilecek faktörleri bertaraf ediyoruz.

DETAYLARA ÖNEM VERİYORUZ

Üretim hattımızda iki aşamalı kontrol sistemiyle hem olası hataları saptıyoruz hem de hataları sınıflandırıp kontrol proseslerimizi revize ediyoruz.

Ürünün kalitesine teknolojik altyapı ve tedarik edilen malzeme kadar etki eden faktör, işçilik. Birbirinden farklı her aşama için belirlenmiş, her detayı hesaplanmış bir kontrol sisteminin sonucunda elde ettiğimiz şey kaliteli ürün.

Sizi Dinliyoruz

Öneri ve taleplerinizi lütfen bizimle paylaşın. Daha iyi hizmet daha sağlıklı bir iletişim ile gerçekleşir !